Start· Zasady· Czarne historie· Czarne historie junior· Twórcy· Linki· Kontakt

Czarne historie


Czarne historie to zestaw 50 strasznych opowieści - 31 przestępstw, 49 trupów, 11 morderstw i 12 samobójstw oraz jeden główny posiłek - rozwiązanie zagadki. Każda karta z historią ma wielkość mniej więcej 2 zwykłych kart do gry, z jednej strony jest tytuł i wprowadzenie graczy w atmosferę tajemniczej zagadki, z drugiej natomiast to, co tylko mroczny mistrz gry wiedzieć powinien, czyli rozwiązanie. Specyficzną oprawę graficzną Bernarda Skopnika, doskonale tworzą trzy kolory: czarne, jak kruk historie, nakrapiane krwisto czerwonym atramentem i biała karta, którą trzeba wypełnić. Te charakterystyczne barwy będą prześladować uczestników do czasu rozwiązania zagadki.
Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu premierowego, który osiągnął spektakularny sukces. Druga część zapewnia miłośnikom czarnych opowieści kolejną porcję świetnej zabawy, która wywołuje na ciele graczy gęsią skórkę! Bardzo wiele w trakcie rozgrywki zależy od wyobraźni narratora, który znając całą historię często musi improwizować w czasie zadawanych pytań i odpowiadać na nie zgodnie z prawdziwą wersją, a jednocześnie starać się, aby nie dać graczom zbyt wiele wskazówek, które ułatwią rozwiązanie zagadki. Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć.
Czarne historie 3 zapewnią kolejne kilkanaście godzin znakomitej zabawy, w której możesz wcielić się w rolę detektywa, odnaleźć dowody zbrodni i sprawcę tajemniczych przestępstw. Znów stajecie przed strasznymi opowieściami, od których włos się na głowie jeży, a krew zastyga w żyłach. Cały zestaw to mrożące krew w żyłach historie, a jednocześnie zabawna gra w zgadywanie, bez której nie odbędzie się żadne przyjęcie. Wszystko przez to, że nowe historie są jeszcze czarniejsze, jeszcze straszniejsze i jeszcze bardziej zakręcone niż dotychczas.

Czarne historie 4 znów dadzą wam szansę stanąć przed strasznymi opowieściami i sprawdzić jak wiele emocji jesteście w stanie wytrzymać podążając śladami mordercy. W tej grze nie ma przegranych, ani wygranych. Wszyscy bawią się wspólnie rozwiązując zagadki, które stawiają przed nimi karty wchodzące w skład zestawu. Nowe historie to zbiór najbardziej elektryzujących i intrygujących opowieści, które uczestnicy muszą dokładnie przebadać, aby zrekonstruować wydarzenia poszczególnych incydentów, kompletując je kawałek po kawałku.
Czarne historie - Głupia śmierć (edycja limitowana w metalowej puszce) to najbardziej spektakularne wydanie w całej serii. Ich szczególną cechą jest to, że wszystkie te groteskowe, makabryczne i wręcz niewiarygodne opowieści, które są przedstawione na kartach, wydarzyły się naprawdę. Opisane wydarzenia brzmią absurdalnie i wydają się nieprawdopodobne, wyglądały jednak dokładnie tak, jak je opisano. Autorzy tej wyjątkowej edycji - Corrina Harder i Jens Schumacher jako eksperci w dziedzinie ekscytującej rozrywki, podczas zbierania i opisywania tragicznych historii, ujawnili ciemną stronę swojej osobowości. Ten specyficzny zestaw kryminalnych zagadek ma konkretne przesłanie - niektóre przypadki śmierci mogą posłużyć innym jako sygnał ostrzegawczy!
Czarne historie - Tajemnice zaświatów (edycja limitowana w metalowej puszce) to zestaw 50 nowych tajemniczych zagadek, do których dołączyli mistyczni i fantastyczni bohaterowie. Specyfika tego wydania polega na tym, że na wszystkie opisane na kartach opowieści oddziałują zjawiska nadprzyrodzone. Czarownice, magowie, duchy i inni przybysze zza światów za wszelką cenę chcą zaznaczyć swą obecność w rzeczywistości. Niczego nieświadomi ludzie często dają się wciągać w straszną klątwę niezwykłych postaci. Czarne historie Tajemnice zaświatów to prawdziwa gratka dla wielbicieli niesamowitych i chorobliwie strasznych nadprzyrodzonych opowieści. Uczestnicy muszą nauczyć się odczytywać sygnały wysyłane zza grobu, aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące ich pytania, a w konsekwencji znaleźć rozwiązanie tajemniczych zdarzeń.
5. część Czarnych historii to kontynuacja bestsellerowej serii kryminalnych zagadek. Znów będziecie mieli szansę stanąć przed strasznymi opowieściami i sprawdzić, ile emocji jesteście w stanie wytrzymać. Wszystkie wydania Czarnych historii łączy specyficzna oprawa graficzna Bernarda Skopnika. Tworzą ją doskonale znane z wcześniejszych wersji trzy kolory: czarne jak kruk historie, nakrapiane krwisto czerwonym atramentem i biała karta, którą trzeba wypełnić. Nowe historie to zbiór niedorzecznych przestępstw, perfidnych intryg i dziwacznych wypadków, które uczestnicy muszą dokładnie przebadać, aby odnaleźć dowody zbrodni i sprawców tajemniczych przestępstw.
Czarne historie - Śmiertelne wakacje to specjalna edycja kultowej gry imprezowej znanej nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wszystkie groteskowe, makabryczne i wręcz niewiarygodne opowieści, które zostały przedstawione na kartach, wydarzyły się w czasie najpiękniejszych dni w roku - podczas wakacyjnych przygód. Nieprzyjemne wypadki na drodze, fatalne nieporozumienia z mieszkańcami, śmiertelne pamiątki, gwałtowne wybuchy... Czarne historie - Śmiertelne wakacje to obowiązkowy bagaż każdego turysty. Niektóre przypadki śmierci przedstawione na kartach mogą posłużyć innym jako sygnał ostrzegawczy. Nie dość, że są pouczające, stanowią również ekscytującą rozrywkę, ale do tego chyba nikogo nie trzeba już przekonywać...
Czarne historie - Seks i zbrodnia to szczególna edycja na mapie gier imprezowych. Wydanie to przeznaczone jest dla osób pełnoletnich o dużym poczuciu humoru i z dystansem do spraw związanych z erotyką. Do najnowszego wydania, oprócz humoru i zbrodni, dołączono jeszcze odrobinę pikanterii, ludzkie fantazje i namiętności. Zgadza się - tu główną rolę odgrywa seks!
Na kartach znajdują się różnorodne zagadki, w których tematem przewodnim jest właśnie seks, i to nie tylko między kobietą i mężczyzną... Nowe historie są naprawdę gorące! Detektywi muszą zapomnieć o przyzwoitości, nawet najbardziej nieprawdopodobne rozwiązania mogą okazać się trafne. Czarne historie - Seks i zbrodnia pozwolą odkryć mroczne zakamarki duszy i najskrytsze, najgłębiej skrywane z ludzkich pragnień. Autorka, Nicola Berger, stanęła na wysokości zadania. Skąd czerpała pomysły do stworzenia tej serii? Nikt nie odważył się zapytać.
Dreszcz emocji połączony z przyjemnością rozwiązywania zawiłych zagadek towarzyszy każdej serii Czarnych historii. Tym razem uczestnicy zabawy przeniosą się w różne zakątki świata i będą rozwiżaywać zagadki związane z okresem świąt Bożego Narodzenia.
Wydanie Czarne historie - Boże Narodzenie to intrygujące opowieści o świątecznych zwyczajach z różnych krajów. Fatalne nieporozumienia, absurdalne zbiegi okoliczności, zaskakujące prezenty i śmiertelnie niebezpieczne tradycje to tylko niektóre z czyhających zagrożeń. Te pełne miłości święta łatwo mogą zamienić się w katastrofę! Zabawa z Czarnymi historiami - Boże Narodzenie zaangażuje całą rodzinę na wiele godzin. Zanim niektórzy zaczną skakać sobie do gardeł, lepiej zająć się rozgryzaniem zagadek opisanych na kartach.
Czarne historie 6 to najświeższa porcja zagadek kryminalnych pełnych nieszczęśliwych wypadków, niefortunnych zbiegów okoliczności i mrocznych intryg. Autor - Holger Bösch i tym razem postarał się, aby w pudełku z grą znalazły się najbardziej elektryzujące opowieści. Dlaczego trzy osoby przypłaciły życiem pocałunek dwojga ludzi? Co było powodem śmierci mężczyzny, który wybrał się na polowanie? Czy niewinny spacer po lesie mógł doprowadzić kobietę do zguby? Rozwiązanie wszystkich historii, jak zawsze nie będzie proste. Aby do niego dotrzeć, należy nie tylko dokonać dogłębnej analizy, myśleć abstrakcyjnie, ale przede wszystkim zebrać cały "materiał" dowodowy. Wyjaśnienie kłopotliwej sprawy będzie niezwykle satysfakcjonujące!
Czarne historie 7. tworzy pięćdziesiąt makabrycznych, elektryzujących i często przerażających opowieści, które wiele osób przyprawią o zawrót głowy. Gracze ponownie będą musieli zadawać odpowiednie pytania, aby wspólnymi siłami, krok po kroku dojść do właściwego rozwiązania zagadek. Co strasznego odkryli turyści przebywający na Filipinach? W jaki sposób karta dawcy narządów szwagierki doprowadziła do zguby pewnego mężczyznę? Dlaczego nieopublikowany manuskrypt spowodował śmierć dwóch osób? Właściwe rozwiązanie brzmi: ponieważ spod pióra Holgera Böscha bez końca wychodzą nowe Czarne historie!
© 2024 G3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. wszelkie prawa zastrzeżone