Start· Zasady· Czarne historie· Czarne historie junior· Twórcy· Linki· Kontakt

Czarne historie junior


Czas spojrzeć na wampiry i duchy w innym, jaśniejszym świetle!

Białe historie to zestaw 50 strasznych zagadek o upiornych i nadprzyrodzonych zjawiskach. Tym razem specjalna edycja bestellerowych Czarnych historii przeznaczona jest dla sprytnych łowców duchów od 8 lat. Uczestnicy spotkają się ze zjawami, duchami i wampirami. Przeniosą się do starych zamczysk i budzących dreszczyk emocji okolic. Białe historie pomogą pokonać strach dzieciom, które boją się upiorów, wampirów, czy duchów. Dzięki pouczającym i zabawnym historiom będą one mogły poznać moc zjawisk nadprzyrodzonych, odkryć przyczyny tajemniczych zdarzeń i dowiedzieć się, że istnieją również przyjazne i życzliwe duchy. Na pewno wiele rzeczy nie będzie tu takimi, jakimi się wydają.
Srebrne historie tworzy 50 międzygalaktycznych zagadek nie z tego świata, które przeniosą graczy z prędkością światła na planety układu słonecznego, wystrzelą na Księżyc lub sprowadzą na stację kosmiczną. Dzięki autorce Andrei Köhrsen dzieci w wieku od 8 lat, którym nie zabraknie zapału badawczego i dalekowzroczności, będą mogły unosić się pomiędzy astronautami, naukowcami, lunatykami i postaciami pozaziemskimi. Muszą jednak uważać! W stanie nieważkości łatwo stracić orientację, a to co dziś wydaje się im niemożliwe, jutro może okazać się rzeczywistością... Srebrne historie posiadają walory edukacyjne - dzieci poprzez zabawę będą mogły nauczyć się niektórych praw fizyki, poznają wiedzę z zakresu astronomii i historię podboju kosmosu. Młodzi gracze będą mieli okazję dowiedzieć się, że gwiazdy, podobnie jak ludzie, rodzą się i umierają, a także dlaczego ślady pozostawione na Księżycu 40 lat temu wyglądają wciąż jak nowe.
Złote historie to kolejna porcja zagadek, których rozwiązania mogą podjąć się nieustraszeni poszukiwacze skarbów w wieku już od 8 lat. 50 niezwykłych opowieści niczym wehikuł czasu przeniesie graczy w przeszłość, gdzie będą wędrować po antycznym Rzymie, szukać skarbu Inków w gęstej dżungli, odkrywać zaginione cywilizacje, staczać rycerskie pojedynki i poznawać najznamienitszych władców, a przede wszystkim - rozwiązywać historyczne zagadki! Muszą jednak pamiętać, że opowiadane historie nie zawsze są oczywiste i że... nie wszystko złoto, co się świeci. Prawdziwym skarbem może okazać się to, co na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, a nawet najtrudniejszą zagadkę będzie można rozwiązać w kilka sekund. Gra posiada walory edukacyjne, a dzieci poprzez zabawę będą mogły poznać postacie i wydarzenia historyczne. Dzięki Złotym historiom najmłodsi m.in. spotkają Rycerzy Okrągłego Stołu i Ryszarda Lwie Serce, jak również staną się poszukiwaczami skarbów Nibelungów!
© 2024 G3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. wszelkie prawa zastrzeżone